Emotkowe Pożeracze Smutków

Noc w szkole- szycie nie tylko odblaskowe ;) Emotki w Edukacji Inspiracji :)

Jak połączyć dwa projekty ogólnopolskie i do tego znleźć się wśród grona 30 najlepszych projektów edukacyjnych nagrodzonych grantem w wysokości 4500 zł :)

Pierwszy wyjazd szkoleniowy w IV edycji EPS.

Nasze szkolne ambasadorki wraz z opiekunem zostały zaproszone do Liceum Oólnokształcącego w Piekarach Śląskich, aby przeprowadzić warsztaty w ramach podsumowania projektu Erasmus+  "My Passion My Future".

Podsumowanie działań w ramach III edycji EPS:)

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym tworzącym cudowny klimat wokół projektu Emotkowych Pożeraczy Smutków.

Podsumowanie I półrocza działań w III edycji Emotkowych Pożeraczy Smutków:)

Nasze emotki trafiły do Domu Dziecka w Tarnopolu na Ukrainie. Sami zobaczcie ile sprawiły radości:)

A na pozostałych zdjęciach cudowne podsumowanie zajęć w I półroczu pyyyyszną pizzą zasponsorowaną przez Państwa Ewelinę i Adama Michalskich:)

Nasze działania w III edycji EPS:)

W niedzielę 27. listopada 2022 w kościołach w Lubszy i Babienicy wystąpił Zespół Ludowy Zbrucz z Tarnopola na Ukrainie. Koncertom towarzyszyła zbiórka darów a wychodzący z kościoła mogli udzielić również wsparcia finansowego.
W akcję niesienia pomocy Ukrainie włączyły...