Jesteś tutaj:
  2. O szkole

O szkole

Wizja i misja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach

Nasza szkoła została nagrodzona odznakami Szkoły eTwinning, dlatego też staramy się realizować działania i misję, które temu tytułowi przyświeca.

Odznaka Szkoła eTwinning 2017/2018- ( eTwinning School Label awards 2017/2018)

Jesteśmy dumni i  z radością pragniemy ogłosić, że znaleźliśmy się w gronie 1211 szkół w Europie, które  otrzymały międzynarodową  Odznakę „Szkoła eTwinning”. Jesteśmy jedną z 70 szkół nagrodzonych w Polsce.
W Holandii wyróżniono tylko jedną szkołę, w Niemczech...

Wierszem o naszym Patronie Józefie Lompie!

W ramach obchodów Roku Lompowskiego(rok szkolny 2012/2013), które były podyktowane 150. rocznicą śmierci Patrona naszej Szkoły, uczniowie z gminy Woźniki pisali "Wierszem o Lompie":)

Certyfikat "Przyjaciele matzoo.pl" przyznany!

10 maja 2012r. portal edukacyjny Matzoo.pl przyznał kołu matematycznemu, które prowadzone jest przez p. mgr inż. Sylwię Szulc certyfikat Przyjaciela Matematcznego ZOO!