PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Czytamy już coraz płynniej, dlatego Pani bibliotekarka biblioteki szkolnej zaprosiła nas do grona czytelników. Na dobry początek uczniowie klasy V zaprezentowali nam przedstawienie teatralne pt. "Kopciuszek". Następnie poznaliśmy zasady zachowania w bibliotece i obchodzenia się z książką. Kiedy już wykazaliśmy się znajomością wszystkich reguł nadszedł czas na ślubowanie. Potem już tylko PASOWANIE NA CZYTELNIKA. Pani Tyka wykorzystała w tym celu najstarszą książkę z księgozbioru szkolnego (130 letni eksponat). Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i zadowoleni udaliśmy się do biblioteki, aby wypożyczyć lekturę pt. "Jak Wojtek został strażakiem" oraz inne, które nas zainteresowały. Dziękujemy i obiecujemy, że będziemy wiernymi czytelnikami!