Szlachetna Paczka 2022/2023!

"Nie jesteśmy w stanie uratować całego świata, ale wspólnie możemy uratować świat jednej rodziny".
Trwa "Weekend Cudów" a my po raz trzeci sfinalizowaliśmy nasz udział w akcji #SzlachetnaPaczka.
 Tym razem mury naszej szkoły opuściło 38 paczek! Małych, średnich i tych dużych. To paczki wypełnione po brzegi odruchami Waszych serc. Za to Wasze serce, szczodrość, spełnione marzenia i miłe niespodzianki - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Dzięki Waszej reakcji na szkolne ogłoszenie o akcji #SzlachetnaPaczka, udało się spełnić WSZYSTKIE marzenia NASZEJ RODZINY - Pana Tomasza i trójki jego dzieci. Od tych najmniejszych jak upominki, kosmetyki czy przybory szkolne, przez bardzo potrzebne jak żywność, odzież, pościel czy środki czystości, aż po te duże jak nowa kuchenka gazowa.
Na ten sukces składacie się Wy!
Dziękujemy więc naszym UCZNIOM, ich RODZICOM, NAUCZYCIELOM i PRACOWNIKOM SZKOŁY. Każdemu kto włączył się do tegorocznej akcji. Ukłony dla Samorządu Uczniowskiego, Rady Pedagogicznej i oczywiście dla niezawodnej Rady Rodziców.
Jesteśmy przekonani, że nadchodzący świąteczny czas będzie dla naszej Rodziny absolutnie wyjątkowy.
Dziękujemy za każdy przyniesiony dar i okazaną pomoc. Za wspólne, radosne pakowanie i ozdabianie paczek. Po raz kolejny powstały na pudłach cudowne malowidła naszych dzieciaków. Dziekujemy za załadunek i transport darów. Za każdą cegiełkę budującą naszą społeczność!

Fot. Materiały własne