Dziennikarskie warsztaty filmowe:)

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się w naszej szkole DZIENNIKARSKIE WARSZTATY FILMOWE. Dwugodzinne spotkania odbywać się bedą codzinnie przez pięć dni. To oferta idealna dla kreatywnych osób, mocno zainteresowanych tematyką dziennikarską i filmową.
W trakcie warsztatów poza garścią teorii dziennikarskiej i spotkaniem z aktorką, będą prowadzone prace nad nagraniem szkolnego filmu promocyjnego. Wykorzystamy do tego nowy sprzęt, pozyskany dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości.
Dzisiaj uczestnicy dowiedzieli się co to jest film i jakie są jego rodzaje. Przeprowadzili również ogromną burzę mózgów i wybrali najlepsze pomysły dotyczące tego co będą robić w najbliższych dniach. Każdy uczestnik otrzymał swoje zadania a już jutro zaczynamy nagrania!

Fot. Materiały własne