Ogólnopolska akcja "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW" rozstrzygnięta :)

Jesienią tego roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW". Klienci sklepów Lidl Polska otrzymywali specjalne kupony tzw. TALENCIAKI.
Po konsultacji z uczniami, zebrane punkty zostały wymienione na pomoce dla naszych dzieciaków. Zestaw gier planszowych trafi do świetlicy szkolnej. Hałasomierz będzie "spędzał" przerwy z młodszymi uczniami w budynku A. Natomiast znaczniki dla zawodników dotarły już na halę sportową, gdzie wykorzystamy je w trakcie rozmaitych, sportowych gier zespołowych.
Dziękujemy Wam za włączenie się do zabawy i wspieranie nas w gromadzeniu Talenciaków. Dla szkoły leżącej w gminie, w której nie ma jeszcze sklepu sieci Lidl Polska, było to wyzwanie wiążące się z wyjazdem na zakupy. Tym bardziej cieszymy się z uzyskanego wyniku!

Fot. Materiały własne