Gminny Jarmark Świąteczny- nasz występ i nasze sukcesy:)

W sobotnie mroźne popołudnie byliśmy jednymi z uczestników Gminnego Jarmarku Świąteczny na Łany Skwerze, organizowanego przez Gmina Woźniki we współpracy z MGOK Woźniki.

Nasi uczniowie znaleźli się wśród laureatów kolejnej edycji gminnego konkursu na kartkę świąteczną. Za najładniejszą kartkę uznano w tym roku projekt Amelii Blachy z klasy 1. Wyróżnienia trafiły również do: Anny Górniak (klasa 2), Michała Blachy (klasa 5), Natalii Grzywocz (klasa 5), Natalii Opiełki (klasa 6). Wszyscy uczniowie odebrali nagrody z rąk Burmistrza Woźnik, Pana Michała Aloszko.
Nieco później, tuż przed finałowym koncertem Mirosława Szołtyska, wystąpili nasi młodzi aktorzy Szkolnego Koła Teatralnego "Maska", z przedstawieniem "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem".
Z całego serca dziękujemy naszym dzieciakom, ich rodzicom i opiekunkom artystów: Renacie Flakus i Siostrze Beniaminie, za obecność, wytrwałość, radość i piękny występ!
Dyrekcji i pracownikom MGOK w Woźnikach dziękujemy za ciepłe przyjęcie i przepyszną gorącą czekoladę!

Fot. Materiały własne