Szkolny konkurs matematyczny "Mistrz Tabliczki Mnożenia"- rok szkolny 2022/2023.

19 października 2022 r. już po raz szósty odbył się szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”, przeznaczony dla uczniów klas czwartych i piątych, którego szkolnym koordynatorem jest Pani Ewa Duda-Zaręba.
W zmaganiach wzięło udział 20 uczniów. Zawodnicy mieli do rozwiązania 6 zadań różnego typu a o zwycięstwie zadecydowały dobrze wykonane zadania oraz tempo ich rozwiązywania. Uczniowie doskonale poradzili sobie z tymi zmaganiami, a zwycięzcami zostali:

I miejsce – Natalia Grzywocz, kl. 5a
Mistrz Tabliczki Mnożenia

II miejsce – Anastasiia Dashko, kl. 5b
I Wicemistrz Tabliczki Mnożenia

III miejsce – Mateusz Jasiurkowski, kl. 4bs
II Wicemistrz Tabliczki Mnożenia.
Zwyciężczyni, tj. Natalia Grzywocz będzie reprezentować naszą szkołę w powiatowym konkursie „Mistrz Tabliczki Mnożenia”.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach!!!

Fot. Materiały własne