Zawody sportowe między grupą sportową klas piątych i klasą IVbs

W mijającym tygodniu uczniowie oddziału sportowego 4bs oraz uczniowie grupy sportowej klas 5a i 5b, prowadzeni przez trener Aleksandrę Klabis, rozegrali sparing.
W składzie klasy sportowej znaleźli się: Szymon Opiełka, Mateusz Jasiurkowski, Franciszek Nawara, Błażej Zenke, Filip Janus, Jan Wyleżałek, Filip i Kinga Czaja, Bartłomiej Buła, Sandra Jakubowicz, Wiktoria Kita, Kornelia Famuła, Aleksandra Skuła, Karolina Piowczyk.
Skład grupy sportowej stanowili:
Nikola i Jakub Aloszko, Marcel Bartyla, Fabian Cyl, Tomasz Hodor, Jakub Grzelczak, Roksana Cuglowska, Michał Blacha, Hubert Kołodziejczyk i Aleksandra Lis.
Po wyrównanej grze, spotkanie zakończyło się wynikiem 7:4 dla grupy sportowej klas piątych.
Bramki:
Klasa sportowa:
Nawara Franek
Opiełka Szymon
Grupa sportowa:
Aloszko Jakub
Kołodziejczyk Hubert
Grzelczak Jakub
Aloszko Nikola
Bardzo cieszy nas sportowy i jednocześnie przyjacielski charakter meczu. A już niebawem rewanż!
Fot. Łukasz Wanat + materiały własne