Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Woźnik- rok szkolny 2022/2023!

W dniu dzisiejszym w Lubszy odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o PUCHAR BURMISTRZA WOŹNIK, organizowany przez Szkołę Podstawową im. Józefa Lompy w Lubszy.
Po rozegraniu wszystkich zaplanowanych spotkań a następnie niezwykle emocjonującej, podwójnej serii rzutów karnych, klasyfikacja pucharowa wyglądała następująco:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi im. Józefa Lompy w Woźnikach
Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Lubszy
Szkoła Podstawowa w Ligocie Woźnikiej
IV miejsce
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Kamienicy
Kapitanowie drużyn odebrali z rąk Pani Beaty Bacior, Zastępcy Burmistrza Woźnik, pamiątkowe puchary i gratulacje. Do gratulacji przyłączyła się również i wręczyła dyplomy, Pani Ewa Kita, Dyrektor SP w Lubszy.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie a wszystkim drużynom za sportową rywalizację.
Gratulujemy wszystkim drużynom a naszym złotym chłopakom i Panu Krzysztofowi Fabiańczykowi bijemy gromkie brawa!