To już koniec pierwszej klasy

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje, lekcje skończone!

Tak niedawno żeśmy się spotkali
a już pożegnania nadszedl czas
tyleśmy ze sobą przeżywali
a dziś już wspomnienia łączą nas

Dzisiaj po raz ostatni przyszliśmy do szkoły jak pierwszoklasiści.

Uczniowie młodszych klas zebrali się w hali sportowej, gdzie najpierw odbyło się przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie niektóre dzieci otrzymały dyplomy, wyróżnienia i nagrody za udział w różnych konkursach. Później nastąpiło to, na co czekaliśmy od wielu dni -  otrzymaliśmy swoje pierwsze świadectwa szkolne. Teraz już na sto procent jesteśmy drugoklasistami. Dzisiaj pożegnaliśmy się ze swoją Panią i to nie tylko na okres wakacji. Nasza Pani odeszła na emeryturę i w drugiej klasie będziemy mieli innego wychowawcę.

Kącik psychologa - Zespół Żłobków m.st. Warszawy

Dziękuję Wam moi kochani: Emilko, Mikołaju, Piotrku, Aniu, Antosiu, Maćku, Janku, Jakubie, Mateuszu, Gracjanie, Zosiu, Kingo, Zosiu, Michale, Tomku , Paulinko, Saro, Oskarze, Dawidzie, Zuziu, Tatiano, Gabrysiu i Marto za wspólnie spędzony czas. Dziękuję za cały rok, który wspólnie przeżyliśmy w naszej klasie, za każdy Wasz uśmiech i miłe słowa, za to, że tak pięknie i wytrwale pracowaliście. Wiemy wszyscy, że czasami bywało trudno, ale "bez pracy nie ma kołaczy". Jestem z Was naprawdę dumna.

JESTEŚCIE WSPANIALI !!!

Rośnijcie zdrowo, żyjcie w spokojnym i przyjaznym świecie. Pracujcie sumiennie, bądźcie dobrzy dla innych i cieszcie się nawet z drobnych rzeczy.

Udanych wakacji !!!