Rozwiązanie konkursu "Rymowane życzenia dla Czytelnika"

Od października trwał szkolny  konkurs literacko-plastyczn pt. "Rymowane życzenia dla Czytelnika".

Aby wziąć udział, należało na kartce A4 z bloku technicznego zapisać rymowane życzenia dla czytelnika i ozdobić je dowolną techniką.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło podczas akademii z okazji zbliżających się świąt majowych.

W kategorii klas I - IV specjalne wyróżnienie przyznano klasie II b, w której wszyscy uczniowie przygotowali prace. Miejsce I zajęła uczennica klasy IV b Klaudia Nawrotek.

W kategorii klas VV - VIII miejsce I zajęła Wiktoria Mieszczak z klasy VII c, zaś miejsce II - uczennica klasy VII a.

Gratulujemy Zwycięzcom, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy kolejnych sukcesów!