Dzień Samorządności- rok szkolny 2021/2022

21 marca 2022 r. jedną z atrakcji Dnia Samorządności był Wiosenny Turniej Piłki Nożnej - Uczniowie kontra Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.
Cóż to były za emocje! Drużyna seniorów starała się jak mogła a pot lał się strumieniami. Mieliśmy profesjonalne koszulki, wielki zapał do gry i własną wuwuzelę. Ale to chyba nie wystarczyło. Niestety musieliśmy uznać wyższość naszej wspaniałej młodzieży. Przegraliśmy wynikiem 1:9. Ale nie załamujemy się ani trochę. Coś nam się zdaje, że w powietrzu wisi rewanż..
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za głośny doping i fantastyczną zabawę!
Maciej Maksyś, klasa 7b - dziękujemy za większość pamiątkowych zdjęć!

Poniedziałkowy DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI przyniósł jeszcze jedną świetną inicjatywę Samorządu Uczniowskiego działającego w naszej placówce. Uczniowie klas starszych z powodzeniem wcielili się w rolę nauczycieli rozmaitych przedmiotów, prowadząc lekcje dla swoich kolegów i koleżanek.
To był świetny dzień!!!

Poniedziałkowe powitanie WIOSNY wiązało się jednocześnie z obchodami Szkolnego Dnia Kolorowej Skarpety. Społeczność szkolna założyła różnokolorowe skarpetki jako symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa.
Dodatkowo dzięki świetnej współpracy z Samorządem Uczniowskim, mogliśmy radośnie celebrować DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI!
Rozpoczęliśmy od wspólnego przygotowania wiosennego wystroju sal lekcyjnych i wykonania pamiątkowych zdjęć. Wiosenne szaty przybrały okna, parapety, półki, drzwi i gazetki ścienne. Tego dnia w naszej szkole było zdecydowanie RADOŚNIE i ZIELONO.