Próbne Ćwiczenia Przeciwpożarowe

Przy pięknym błękicie wiosennego nieba i ciepłych promieniach słońca, przeprowadzono w dniu dzisiejszym Próbne Ćwiczenia Przeciwpożarowe, obejmujące oba budynki szkoły, wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
Celem dzisiejszego alarmu próbnego było utrwalenie nabytych przez dzieci i młodzież umiejętności właściwego zachowania w potencjalnej sytuacji zagrożenia, w sposób zorganizowany i pozbawiony paniki.
Dzisiejsze działania oczywiście nie odbyłyby się bez profesjonalnego udziału druhów z Ochotnicza Straż Pożarna Woźniki.
Starsi uczniowie mieli okazję wysłuchać pogadanki na temat właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, przeprowadzonej przez Prezesa OSP Woźniki, Pana Krzysztofa Nowackiego. Uczniowie zostali również zaproszeni do angażowania się w działania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Woźniki. Wszystkim druhom jeszcze raz serdecznie dziękujemy!