VII Konkurs Biologiczny pt. "Tajniki ludzkiego ciała"

Sukcesy uczniów

W piątek 18 marca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Psarach odbył się VII Konkurs Biologiczny "Tajniki ludzkiego ciała" pod honorowym patronatem Burmistrza Woźnik - Pana Michała Aloszko. W tegorocznych zmaganiach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszej gminy.

Uczennica klasy 8 naszej szkoły Natalia Nowak zdobyła I miejsce indywidualnie.

Razem z Natalią naszą szkołę reprezentowały jeszcze dwie uczennice klasy 7: Maja Musik i Paulina Bartela. Dziewczynki, wspólnie jako drużyna, wywalczyły II miejsce w konkursie.

Oprócz dyplomów i nagród dla uczestników konkursu przygotowano niespodziankę. Już w maju uczniowie wraz z opiekunami pojadą na wycieczkę do Krakowa gdzie będą zwiedzać Muzeum Farmacji i Ogród Botaniczny dzięki czemu będą mogli dalej rozwijać swoje zainteresowania biologią.

Jesteśmy z Was ogromnie dumni!

Gratulacje dla Was, dumnych rodziców i oczywiście Opiekuna konkursu, Pani mgr Darii Płaszczymąki.

Organizatorom oraz wszystkim uczestnikom tego wydarzenia serdecznie gratulujemy!