WOŚP 2022 :)

WOŚP 2022 nadchodzi wielkimi krokami!
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 30. Tradycyjnie pieniądze zebrane przez fundację zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla polskich szpitali.
Główne hasło 30. edycji wydarzenia to "Przejrzyj na oczy". Jest ono nawiązaniem do sprzętu okulistycznego, który zostanie zakupiony z pieniędzy zebranych podczas tegorocznego finału. Orkiestra zamierza podwyższyć standardy diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.
Podobnie jak w zeszłym roku, nasz Samorząd Uczniowski podjął decyzję o przyłączeniu się do WOŚP!
Grupa naszych ósmoklasistów w dniu finału, 30 stycznia 2022 r. zostanie wolontariuszami a dodatkowo, już po raz drugi, założyliśmy szkolną skarbonkę.
W zeszłym roku udało nam się zgromadzić w niej ponad 3 tysiące złotych. Wierzymy, że i tym razem wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w finale WOŚP, zapełnią ją grosikiem od serca.