Tydzień Dbania o Relacje

W ramach Tygodnia Dbania o Relacje, który w naszej Szkole odbył się od 25 do 29 października, zatroszczyliśmy się nieco bardziej o relacje, jakie ze sobą mamy . Zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby pielęgnować je na długo...

W poniedziałkowy poranek 25 października zawitały do nas z wizytą uczennice klasy 7c.

Martyna, Wiktoria oraz Julia odczytały nam fragment książki, następnie wykonaliśmy kilka zadań. Odbył się również mini konkurs, w którym należało wypisać jak najwięcej słów rozpoczynających się na literę "p". Konkurs rozstrzygnięto i wręczono nagrody zwycięzcom.

Na koniec otrzymaliśmy słodkie upominki.

Dziękujemy serdecznie za tę miłą wizytę i urozmaicenie nam zajęć! :)

Tydzień dbania o relacje - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 w Gdyni im. Stefana  Żeromskiego

Pod koniec tygodnia wzięliśmy udział w konkusie na odgadywanie, kto jest kim na zdjęciu z dzieciństwa. próbowaliśmy rozgryźć nie tylko swoje własne twarze, ale również młodszych uczniów naszej Szkoły. A jak nam to wyszło, zobaczcie sami!

Jedno jest pewne - śmiechu było co niemiara!