Światowy Dzień Guzika 2020/2021

W sobotę 12 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Guzika, świętowaliśmy więc w mijającym tygodniu również w ramach nauczania zdalnego. Na wielu zajęciach miały miejsce ciekawe aktywności.
Na matematyce uczniowie klasy 4a rozwiązywali łamigłówkę o guzikach a podopieczni Pani mgr Gabrieli Musik z klasy 5a układali z guzików figury geometryczne.
Specjalnie na język polski Pani mgr Agnieszka Tyka przygotowała świetne multimedialne językowe potyczki z guzikiem w tle.
Pani mgr Jolanta Flakus ogłosiła konkurs dla najstarszych uczniów pt. "Żołnierskie guziki z orzełkiem", którego wyniki podamy niebawem w osobnym poście.
Uczniowie klasy 3a pod opieką Pani mgr Renaty Flakus wykonali piękne choinki bożonarodzeniowe udekorowane guzikami.
Klasa 3b także stworzyła oryginalne prace plastyczne nadesłane przez Panią mgr Lidię Michalską.
Z kolei Pani mgr Nina Wolska nadesłała guzikowe choinki klasy 1b, prace z zajęć rozwijających kreatywność klasy 6c a także te, które powstały w ramach koła plastycznego klas 1-4.
Pewnie o niektórych Waszych działaniach jeszcze nie wiemy. Jesteśmy natomiast pewni, że było super guzikowo.