Udział w konkursie "1000 powodów, by czytać"

W imieniu swoim i uczniów naszej szkoły, a zwłaszcza uczniów klasy 6c,

zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zdobyciu 1000 książek dla naszej biblioteki

i innych nagród dla uczniów, a nawet dla rodziców uczniów.

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zdobyciu 1000 książek dla naszej biblioteki i innych nagród dla uczniów, a nawet dla ich rodziców.  Prosimy o codzienne głosowanie na pracę wykonaną przez uczniów klasy 6c w ramach konkursu „1000 powodów, by czytać” organizowanego przez firmę Empik S.A.

Głos można oddać w aplikacji mobilnej Empik, którą należy pobrać na telefon. Głosowanie odbywa się codziennie od 2 listopada do 2 grudnia 2020 r.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż to przedsięwzięcie wymaga dużej systematyczności i wytrwałości, ale wspólne starania, a mamy nadzieję, że również zdobyta nagroda, przyniosą nam wiele radości i satysfakcji.

Aby zagłosować należy:

• pobrać  bezpłatną aplikację Empik (np. ze sklepu Play);
  • zarejestrować się;
  • wejść w zakładkę „Konkurs 1000 powodów, by czytać”;
  • wybrać zakładkę „Szkoły powyżej 120 uczniów”;
  • w wyszukiwarce wpisać Woźniki, aby wyświetliła się nasza praca (przedstawia ilustrację do książki pt. „Mikołajek i inne chłopaki”);
  • oddać głos na naszą pracę.

Bardzo prosimy o codzienne głosowanie. Jeżeli to możliwe, prosimy także  o zachęcenie Państwa Rodzin i Znajomych do  głosowania na naszą pracę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu  https://www.empik.com/biblioteki

Już dziś dziękujemy za głosy na naszą pracę!

Uczniowie klasy 6 c wraz z wychowawczynią i bibliotekarką Agnieszką Tyką