JUŻ WAKACJE!

Rok szkolny 2016/2017 zakończył się w dniu 23 czerwca. Rozpoczęliśmy te uroczystość udziałem we mszy świętej. Następnie przemaszerowaliśmy do szkoły na plac apelowy, gdzie została wciągnięta flaga na maszt. Potem wyróżniający się w nauce uczniowie otrzymali dyplomy, świadectwa i nagrody. Uroczystość uświetnili występami artystycznymi uczniowie klas VI. W tym dniu również ogłoszono wyniki konkursu - PREZENT DLA MAMY. Odnieśliśmy kolejny duży sukces. Nasi uczniowie zdobyli wszystkie miejsca na podium: Emilia Ryszka I miejsce, Bartłomiej Grzelczak II, Estera Bryła III. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! Następnie spotkaliśmy się w klasie z naszą Panią. Otrzymaliśmy świadectwa i dyplomy ukończenia klasy drugiej. Podziękowaliśmy Pani kwiatami i życzeniami bezpiecznych i wspaniałych wakacji udaliśmy sie do domów.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM KOLEŻANKOM I KOLEGOM WIELE CIEKAWYCH WAKACYJNYCH PRZYGÓD!!!

Uczniowie klasy II a z wychowawczynią Gabrielą Gorol