XI Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny ,,Mamo, kocham Ciebie” - rok szkolny 2014/2015!

Został rozstrzygnięty XI Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny ,,Mamo, kocham Ciebie” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Woźnikach. Spośród nadesłanych 126 prac naszej gminy jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych.

Spośród nadesłanych 126 prac naszej gminy jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 0 – III

I miejsce - Ksawery Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Woźnikach

II miejsce – Jakub Rygoł – Szkoła Podstawowa w Ligocie Woźnickiej

III miejsce – Lena Adamus – Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Kategoria klas IV – VI:

I miejsce – Karolina Zaręba – Szkoła Podstawowa w Woźnikach

II miejsce – Agata Wachowska – Szkoła Podstawowa w Ligocie Woźnickiej

III miejsce – Kinga Skiba - Szkoła Podstawowa w Lubszy

Kategoria klas gimnazjum:

I miejsce – Mikołaj Kaczmarczyk – Gimnazjum w Woźnikach

II miejsce – Alicja Wysocka – Gimnazjum w Woźnikach

III miejsce – Filip Kaczmarczyk - Gimnazjum w Woźnikach

Wyróżnienie – Marzena Danielczyk - Gimnazjum w Woźnikach

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, książkowe oraz dyplomy, a szkoła biorąca udział w konkursie otrzymała dyplom – podziękowanie. Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w naszym konkursie. Chciałabym podziękować i złożyć wyrazy uznania nauczycielom, którzy bardzo dobrą radą oraz bezpośrednią pracą ze swoimi uczniami sprawili, że powstały piękne prace plastyczno-techniczne. Zachęcam do dalszego rozwijania zdolności plastycznych swoich uczniów i ponownego wzięcia udziału w naszym konkursie.

mgr Renata Flakus