Konkurs ekologiczny "Prezent dla naszej Planety"- Veolia

Uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem nauczycieli: pana mgr. Krzysztofa Wiktora, pani mgr inż. Sylwii Szulc, pani mgr Agnieszki Tyki oraz pana mgr. Krzysztofa Fabiańczyka przygotowali prezent dla naszej Planety.Ich praca została doceniona przez firmę Veolię, która przyznała im I miejsce w konkursie ekologicznym. Nagroda główna to 1500 zł na zakup pomocy dydaktycznych. Wszyscy bardzo cieszymy się z sukcesu naszych dzieci i zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji.

Uczniowie klas IIIa i IIIb z wychowawczyniami mgr Renatą Flakus i mgr Gabrielą Gorol również uczestniczyli w całorocznym projekcie "Prezent dla naszej Planety". Przygotowali ogródek, w którym zasadzili i pielęgnowali piękne kwiaty. Ogródek umila nam przerwy międzylekcyjne.

Prezent dla naszej Planety- klasy III
View more presentations or Upload your own.