Kolorowe Święta Wielkanocne- rozstrzygnięcie konkursu 2014/2015r.!

To już XI edycja Konkursu Plastycznego ,,Kolorowe Święta Wielkanocne’’, ale w tym roku jest to Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kolorowe Święta Wielkanocne” organizowany  przez Szkołę Podstawową w Woźnikach. Konkurs został rozstrzygnięty! Spośród nadesłanych 106 prac naszego powiatu jury wyłoniło zwycięzców w dwóch  kategoriach wiekowych:

KOLOROWE ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Kategoria klas 0 – III

I miejsce  - Julia Kolano - SP Woźniki

II miejsce – Natalia Wcisło – SP Woźniki

III miejsce – Dominik Jasiurkowski  – Przedszkole  Woźniki

Kategoria klas IV – VI:

I miejsce – Mikołaj Kaczmarczyk– SP Ligota Woźnicka

II miejsce – Karolina Koenig – SP Strzebiń

III miejsce – Marta Sylwa - Ligota Woźnicka

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, rzeczowe oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy
i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Jednocześnie wyrazy uznania kieruję
do nauczycieli, którzy swoim zainteresowaniem, dobra radą, wysiłkiem i bezpośrednią pracą ze swoimi uczniami sprawili, że prace konkursowe powstały. Zachęcam do dalszego udziału rozwijania zdolności plastycznych oraz ponownego wzięcia udziału w naszym konkursie powiatowym za rok!

Renata Flakus