XXVI Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów

XXVI Regionalne Spotkaia Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa"

6 marca 2014 r.  w MGOK w Woźnikach odbyły się gminne eliminacje  XXVI Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV:

• Emilia  Skrajna, która deklamowała wiersz B. Strzałkowskiej pt. "Coś strasznego!"                                           oraz fragment książki B. Stenki pt. Oj, Hela!";
  • Jan Jaros, który recytował wiersz L. J. Kerna pt. "Piorunochron"                                                               oraz fragment książki Rainera Buttnera pt. "Alf. Cała naprzód".

Nasi reprezentanci zostali docenieni przez szanowne jury. Emilka  zdobyła II miejsce, a  Jasiu wyróżnienie.

Kolejnym etapem były eliminacje w Domu Kultury w Lublińcu, gdzie Emilka zasłużyła na wyróżnienie.

Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów i jesteśmy z nich dumni.

Gratulujemy!