JASEŁKA W KOŚCIELE - STYCZEŃ 2014

HISTORIA BETLEJEMSKIEJ NOCY

Trwając w radosnej i rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia  dnia 12 stycznia 2014 roku w kościele parafialnym w Woźnikach w ramach nieszporów wystawiliśmy jasełka bożonarodzeniowe.

Przedstawienie wykonane przez młodych artystów dostarczyło wiele radości

i wzruszeń, o czym świadczyły gromkie brawa.

Grupa występujących aktorów to: Kamila Cuber, Martyna Cuglowska, Weronika Kruz, Jeremiasz Flakus, Oliwia Tyka, Kinga Szyja, Jan Jaros, Martyna Zygadło, Amadeusz Mnich, Martyna Zgoda, Emilia Skrajna, Kacper Kaczmarczyk, Weronika Piech, Weronika Winkler, Kinga Kurtyk, Jakub Hajda, Kamil Bednarczyk, Maciej Kawalec, Piotr Morcinek, Joanna Pietras, Emilia Rzepka, Dominika Flakus, Sabina Owczarek, Emilia Hampel, Zuzanna Fiuk.

Wystąpiliśmy również przed publicznością szkolną podczas obchodów Święta Szkoły oraz spotkania opłatkowego w Szkole Podstawowej w Woźnikach.

Przedstawienie jasełkowe ubarwione było pięknymi strojami. Odpowiednie stroje, niezbędne rekwizyty oraz ciekawa treść przybliżyły dzieje narodzin Dzieciątka Jezus. Występy uczniów cieszyły się powodzeniem i uznaniem wśród zgromadzonej publiczności.