Wydatki Rady Rodziców w roku szkolnym 2013/2014!

Drodzy rodzice !

Rada Rodziców zamierza na bieżąco informować państwa o tym na co wydajemy pieniądze, które wpłacają państwo na konto Rady Rodziców (Komitet). Pragniemy abyście poznali cele jakie sobie zamierzyliśmy i co udało nam się wspólnie stworzyć. Już w tej chwili mogę państwa poinformować, iż w ostatnim miesiącu zakupiliśmy do biblioteki szkolnej lektury o wartości około 1000 zł. Zaorganizowaliśmy poczęstunek dla dzieci i rodziców z okazji pasowania na pierwszoklasistę.

Naszym głównym celem zabawy charytatywnej będzie zbiórka funduszy na odnowienie i pomalowanie jadalni i świetlicy szkolnej, jak również naprawa szkolnego radio-węzła bądź zakup nowego nagłośnienia.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Violetta Rogalska