"Dobrze się widzi tylko sercem"- występ w kościele parafialnym w Woźnikach- styczeń 2012

Dobrze się widzi tylko sercem”

Wystawiliśmy „Jasełka Bożonarodzeniowe” w dniu 15 stycznia 2012 roku w kościele parafialnym w Woźnikach w ramach nieszporów.

Jasełka nawiązywały do minionych Rorat, które poświęcone były błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Przedstawienie wykonane przez młodych artystów dostarczyło wiele radości i wzruszeń. Publiczność została oczarowana pięknym słowem i myślą  „Dobrze się widzi tylko sercem”.

Grupa występujących aktorów to: Sylwia Bazan, Aleksandra Bęczkowska, Natalia Bęczkowska, Marta Bola, Marzena Danielczyk, Weronika Cuglowska, Julia Chojnacka, Natalia Dorozińska, Sandra Dybała, Paulina Fabiańczyk, Remigiusz Flakus, Julia Flakus, Agata Flakus, Jan Jaros, Dominika Jendrysik, Dominik Kocot, Emilia Skrajna, Magdalena Pietrzyk, Dominik Ujma, Alicja Wysocka, Sandra Zgoda, Martyna Zygadło, Emilia Rzepka, Sandra Sikora, Daniel Góra, Joanna Pietras, Karolina Pomierna, Julia Jacuńska, Dominika Badyla, Agata Mierzwa, Paulina Nowak, Natalia Nowak, Wiktoria Kacperek i Sandra Klyta.

Uczniowie wystąpili również przed publicznością szkolną podczas obchodów Święta Szkoły w dniu 09.12.2011r. oraz spotkania opłatkowego w dniu 22 grudnia 2011r. w Szkole Podstawowej w Woźnikach.

Występy grup uczniowskich cieszyły się powodzeniem i uznaniem wśród zgromadzonej publiczności.