Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1. września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Najpierw uczestniczyliśmy

w uroczystej Mszy św., a nastepnie wszyscy przemaszerowliśmy do szkoły. Pochód otwierał poczet sztandarowy. Delegacja uczniów złożyła kwiaty pod pomnikiem patrona naszej szkoły - Józefa Lompy.

Na miejscu  przywitała nas Pani Dyrektor, która życzyła nam powodzenia w nauce, a najstarszych uczniów zachęciła do solidnego przygotowania się do sprawdzianu szóstoklasisty.

Mieliśmy też zaszczyt podziękować za pracę przechodzacej na emeryturę  pani Janinie Grzywocz (intendentka). Dzięki niej zawsze mogliśmy liczyć na smaczne i wartościowe obiady!

Potem poznaliśmy uczniów pierwszych klas. To nasi mali koledzy, więc będziemy się o nich troszczyć i starać się być dla nich przykładem.

Okazało się też, że, podobnie jak w poprzednich latach, nasza szkoła zdobyła II miejsce w konkursie SKO organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Myszkowie. Zapracowała na nią pani mgr Halina Pentak, która opiekuje się SKO i zawsze mobilizuje nas do systematycznego oszczędania.

Tak rozpoczął się nowy rok szkolny, a co przyniesie, będziecie mogli zobaczyć, odwiedzając naszą stronę internetową.

Zapraszamy i życzymy samych

piątek i szóstek!