Jasełka Bożonarodzeniowe- rok szkolny 2009/2010!

W dniu 10 stycznia 2010roku aktorzy koła teatralnego ,,Maska" Szkoły Podstawowej w Woźnikach udali się do kościoła parafialnego, gdzie w ramach nieszporów wystawili ,,Jasełka Bożonarodzeniowe" pt.:"Noc ciemna i zimna"

W kościele panowała prawdziwie betlejemska atmosfera. Nastrój stworzyły płonące świece, które rozświetlały mrok świątyni. Odpowiednie stroje, niezbędne rekwizyty oraz ciekawa treść przybliżyły nam dzieje narodzin Dzieciątka Jezus.

Przedstawienie wzbogacone było pięknym i głośnym śpiewem parafian. Dzięki temu jasełka nabrały wyjątkowy charakter.

Grupa następujących aktorów to: Sylwia Bazan, Aleksandra Bęczkowska, Natalia Bęczkowska, Julia Chojnacka, Marzena Danielczyk, Agata Flakus, Julia Flakus, Remigiusz Flakus, Daniel Góra, Paulina Gruszka, Kamil Kawalec, Dominika Lech, Magdalena Morcinek, Julia Nowak, Julia Opiełka, Joanna Pietras, Emilia Rzepka, Wiktoria Rzepka, Amanda Skuła, Paulina Sośniak, Sylwia Szewerda, Marcin Wiktor, Kinga Maniura, Patrycja Kaczmarczyk, Weronika Stawska i Karolina Wyleżałek.

Zespół młodych aktorów wystąpił również przed publicznością szkolną podczas obchodów Święta Szkoły oraz spotkania opłatkowego w Szkole Podstawowej w Woźnikach.

Przedstawienie prezentowane zarówno przed widownią dziecięcą, jak i dorosłą cieszyło się powodzeniem i uznaniem. Wspólnie z dziećmi cieszymy się miłym aplauzem.