Konkurs czytelniczy dla klas I-III

Jak to leciało? Wiersze Juliana Tuwima

28 października 2008 r. na drugiej godzinie lekcyjnej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych wyznaczone zespoły uczniów prezentujące poszczególne klasy zebrały się w świetlicy i przystąpiły  do rozwiązywania testu dotyczącego treści "Wierszy dla dzieci" Juliana Tuwima. Następnie uczniowie wzięli udział w zabawie konkursowej.  Popisali się doskonałą znajomością tekstów Juliana Tuwima, co nas bardzo wzruszyło, gdyż jest to oznaka, że następne pokolenia będą wychowywać się na  tych przezabawnych utworach, których nie zastąpi nawet najlepsza gra komputerowa.

W wyniku rywalizacji poszczególne klasy zajęły następujące miejsca:

I miejsce - klasa II a (73 punkty)

II miejsce - III a (72 punkty)

III miejsce - III b (70 punktów).

GRATULUJEMY!

Reprezentanci klas:

-         klasa IIa: Oliwia Badura, Dominika Badyla, Bola, Emila Heryk, Roksana Gawlik;

-        klasa IIb: Julia Chojnacka, Weronika Cuglowska, Wiktoria Kasperek, Paweł Mośny;

-        klasa IIIa: Dominika Jendrysik, Patryk Morcinek, Natalia Nowak,  Adam Stolarczyk, Sandra Zgoda;

-        klasa IIIb: Sylwia Bazan, Aleksandra Bęczkowska, Natalia Bęczkowska, Przemysław Bryła, Julia Flakus.

Ogłoszenie wyników i rozdanie dyplomów oraz nagród nastąpiło 31 października 2008 r. podczas apelu podsumowującego obchody

Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych.

Testy sprawdziła komisja w składzie: p. mgr Justyna Kaczmarczyk i p. mgr Agnieszka Tyka.