Szlachetna Paczka 2022

W ciągu ostatnich dwóch edycji akcji SZLACHETNA PACZKA, mury naszej szkoły opuściło łącznie 89 pudeł, pełnych darów, serca, miłości, szczodrości, marzeń i niespodzianek. Ogromną radość sprawia możliwość uszczęśliwiania innych. Stąd nasza decyzja o kolejnym, trzecim już, udziale w tej akcji. To po prostu uzależnia...
Rozpoczynamy zatem tegoroczne działania. Mamy już swoją wybraną rodzinę. Jesteśmy przekonani, że nadchodzące święta będą dla niej absolutnie wyjątkowe.
Przypominamy i bardzo mocno podkreślamy, że nie ma żadnego obowiązku włączania się w akcję. Udział każdego ucznia, rodzica, nauczyciela, pracownika czy sympatyka szkoły w akcji SZLACHETNA PACZKA, jest całkowicie dobrowolny i powinien wynikać jedynie z osobistego odruchu serca.