Mikołaj na Kresach

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom i całej społeczności szkolnej za pomoc, życzliwość, zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej „Mikołaj na Kresach”.
Każdego roku, Towarzystwo Patriotyczne Kresy realizuje misję wsparcia naszych rodaków zamieszkujących na Kresach Wschodnich. Również i w tym niełatwym czasie, Polacy okazali solidarność z naszymi rodakami w akcji „Święty Mikołaj na Kresach”. Tegoroczna akcja, wzorem lat ubiegłych, obejmowała pomoc materialną dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich a szczególnie Rodaków w pogrążonej wojną Ukrainie, mieszkających w obwodzie lwowskim.
Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać dary, które umilą świąteczny czas rówieśnikom naszych dzieci. Nasze klasy przygotowały paczki zawierające przybory szkolne oraz słodycze. Do paczek dołączone były również kartki z życzeniami. Dary zostały dostarczone do siedziby „Towarzystwa Patriotycznego KRESY”.