Konkurs języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER 2010

!!!Pierwszy konkurs języka angielskiego!!!

Uczniowie klas piątych wzięli udział w konkursie ENGLISH HIGH FLIER 2010. Jest to konkurs ogólnopolski przeprowadzony we współpracy z „Jersz – łowcy talentów”. Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy podjęli się tego wyzwania, a wyniki tego konkursu były bardzo dobre.

Najlepiej konkurs napisał Remigiusz Flakus uzyskując 96,25 punktów i zajmując 37 miejsce w województwie a 485 w kraju. Drugie miejsce zajęła Julia Opiełka uzyskując 81,25 punktów co dawało 69 miejsce w województwie a 849 miejsce w kraju. Trzecie miejsce zdobyła Monika Michalska, która zdobyła 81 punktów i zajęła 72 miejsce w województwie i 872 w kraju. Konkursie wzięli udział również: Aleksandra Bęczkowska, Przemysław Bryła, Alicja Wysocka, Jarosław Mierzwa, Julia Flakus, Amadeusz Długa, Natalia Bęczkowska, Filip Strzelecki i Kamil Sośniak.

Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!!!!!