Projekt '' Popołudnia w szkole"- Koło europejskie!

30.06.2012 zakończono zajęcia Koła Europejskiego realizowanego w ramach projektu"Popołudnia w szkole" współfinansowanego przez EFS! Sprawozdanie z projektu znajduje się w plikach do pobrania.

W programie koła między innymi poznawanie kultury, historii krajów europejskich, poznanie ciekawostek związanych z krajami UE, wprowadzenie podstawowego słownictwa charakterystycznego dla danego kraju, integracja uczniów podczas zabaw i konkursów.

To także wycieczki finansowane przez EFS. W I semestrze wybierzemy się na wycieczkę w Beskidy, zwiedzimy Warszawę oraz ambasadę Litwy w Katowicach.

Na uczestników koła czekają również poczęstunki i nagrody za udział w zajęciach:)

Uczestnicy koła europejskiego w roku szkolnym 2011/2012:

Bola Marta- klasa Va

Chojnacka Julia- klasa Vb

Hampel Eryk- klasa Va

Kabus Wiktoria- klasa Va

Michalska Monika- klasa VIa

Mośny Paweł- klasa Vb

Nowak Dominik- klasa Va

Kabus Weronika- klasa a

Pietrzyk Magdalena- klasa Va

Sandra Dybała- klasa Va

Uczaestnicy koła europejskiego zwiedzili we wrześniu 2011r. Gniezno, Biskupin, Poznań,Kruszwice, Kórnik. Szczegóły w za kładce Wycieczki.

Uczestnicy koła europejskiego w roku szkolnym 2010/2011:

Bola Marta- klasa IVa

Chojnacka Julia- klasa IVb

Hampel Eryk- klasa IVa

Jakacki Łukasz- klasa VI b

Michalska Monika- klasa Va

Mośny Paweł- klasa IVb

Nowak Dominik- klasa IVa

Ordon Dominika- klasa VIb

Pietrzyk Magdalena- klasa IVa

Rozanka Paweł- klasa Va

Uczestnicy koła europejskiego zwiedzili w I semestrze 2010/2011r. Warszawę, Trójwieś Beskidzką oraz gościli w konsulacie litewskim w Katowicach. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Wycieczki!