Dublin - szkoła Kaplana

Kolejne szkolenie językowe i wyjazd do Dublina. Nauczyciele podnoszą swoje umiejętności i nabywają nowe kompetencje.

To już trzeci wyjazd naszych nauczycieli na zagraniczne doskonalenie zawodowe, a drugi na intensywny kurs języka angielskiego . W dniach od 12 do 26 marca 2016 roku panowie Krzysztof Wiktor i Krzysztof Fabiańczyk wzięli udział w dwutygodniowym zagranicznym szkoleniu w Dublinie. Odbywało się ono w Kaplan International English. Zajęcia trwały codziennie od 9.00 do 16.00. Po zajęciach. Poznawanie miasta, hrabstwa i okolicznych atrakcji turystyczno - przyrodniczych odbywało się w późnych godzinach popołudniowych.
Nauczyciele  podnieśli swoją wiedzę dotyczącą Irlandii oraz  umiejętności w zakresie języka angielskiego. Zdobyli założone certyfikaty. Teraz wykorzystywać będą zdobytą wiedzę w swej pracy zawodowej.