V Internetowy Konkurs Matematyczny "MAKS"- rok szkolny 2017/2018

8 marca 2018r. odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu matematycznego.

Konkurs ma formę interaktywną, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Odbywa się na platformie mogalo.pl. W tym roku szkolnym brało udział, aż 6000 uczniów z całej Polski.

Możemy pochwalić się znakomitymi wynikami:

Piotr Szatan uczeń klasy piątej- I miejsce w województwie, IX miejsce w kraju; Filip Szulc (gościnnie) uczeń klasy trzeciej, II miejsce w województwie, 36 miejsce w kraju; Kamil Mośny, uczeń klasy czwartej-V miejsce w województwie,19 miejsce w kraju; uczennice klasy siódmej- Karolina ZarębaIXmiejsce w województwie oraz Michalina Zaręba XIImiejsce w województwie. W konkursie brali udział również: Szymon Lewek (kl.V), Mariusz Hałek (kl.V), Natalia Wcisło (kl.VI) oraz Kinga Jegerczyk (kl.VII).

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za udział w konkursie!

Szczegóły o konkursie można znaleźć TU:)

Koordynator konkursu Sylwia Szulc