Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Pawonkowie

.

DZIEWCZĘTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WOŹNIKACH AWANSOWAŁY DO REJONOWEGO TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 22 lutego 2018 uczniowie szkoły podstawowej w Woźnikach wzięli udział w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Pawonkowie w kategorii klas VII szkół podstawowych oraz klas II i III oddziału gimnazjalnego. Szkołę reprezentowali; Agata Wachowska, Olga Skop, Marta Sylwa, Patryk Pomierny, Szymon Szawiński, Jakub Hajda. Uczniowie prezentowali znakomite umiejętności oraz wzorową postawę sportową.

Dziewczęta zajęły III miejsce drużynowo, tym samym awansowały do Rejonowego Turnieju Tenisa Stołowego. Chłopcy zajęli V miejsce pośród dziewięciu drużyn powiatu lublinieckiego.

Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, gratulujemy i życzymy dalszych zwycięstw!

Nauczyciel wychowania fizycznego Izabela Opiełka - Żuk