DZIEŃ DZIECKA W SPORTOWEJ ODSŁONIE

Wyjątkowo gorący, pierwszy dzień czerwca, obchodzony w Polsce jako Dzień Dziecka uczciliśmy na sportowo i z naszymi Rodzicami.

1. czerwca to święto wszystkich dzieci. Tego dnia, w naszej Szkole odbyły się rodzinne zawody sportowe połączone z biciem rekordu w jednoczesnym czytaniu książek przez 10 minut.

Najpierw wraz z Rodzicami wystartowaliśmy z konkurencjach sportowych. Każda klasa brała udział w innej konkurencji, rywalizując pomiędzy oddziałem A i B. Sprawiło nam to wiele frajdy i radości!

Klasa I wraz z klasą II c, brały udział w konkurencji z kółkami ringo. Nasza klasa zajęła pierwsze miejsce!  Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i nagrody.

Zostaliśmy także poczęstowani pysznymi lodami. Zjedliśmy je z ochotą.

Następnym punktem dnia było bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu książek. Każdy uczeń, Rodzic czy Nauczyciel przyniósł sobie własną książkę (lub wypożyczył z biblioteki) i na 10 minut oddaliśmy się wszyscy przyjemności czytania. :-)

Ten dzień był dla nas bardzo radosny i emocjonujący. Cieszymy się, że towarzyszyli nam nasi kochani Rodzice.

Wszystkiego najlepszego dzieciom, zarówno tym małym, jak i nieco większym życzą uczniowie klasy I z Wychowawcą. :-)