DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to wspaniały czas, aby świętować z najbliższymi. W tym dniu w naszej szkole odbył się "Piknik rodzinny" na sportowo. Uczniowie poszczególnych klas wraz z rodzicami brali udział w różnych konkurencjach sportowych. Nasza klasa wraz z II b zmierzyła się w zawodach w hula hop, gdzie odnieśliśmy zwycięstwo. GRATULACJE!!! Reprezentowali nas: Natalia Wanat wraz tatą Łukaszem, Bartłomiej Grzelczak z mamą Martą, Szymon Jędrysik z mamą, Oskar Szewczyk również z mamą. W przerwie zawodów usiedliśmy na kocykach i wszyscy czytaliśmy książki, bijąc rekord w zbiorowym czytaniu. To było cos wspaniałego!!! Atrakcją tego dnia były lody dla wszystkich ufundowane przez Radę Rodziców. Kibicowaliśmy także klasom, które rozegrały mecz w koszykówkę. To była super zabawa!!!