SPORTOWY FESTYN RODZINNY- CZAS NA ZDROWIE

1 czerwca- Dzień Dziecka! Ten dzień w naszej szkole był niezwykły! Zebraliśmy się wszyscy
w sali gimnastycznej, gdzie powitała nas pani Dyrektor Aldona Gryciuk. W tym dniu gościł
w naszej szkole iluzjonista z Chorwacji. Zachwycił nas światem magii i iluzji. Następnie delektowaliśmy się pysznymi, zdrowymi kanapkami, szaszłykami, naleśnikami oraz ciastem bez cukru. Dowiedzieliśmy się jak prawidłowo należy się odżywiać. Kolejnym punktem programu były sportowe zmagania dzieci i rodziców. Udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie odbyły się konkurencje sportowe, w których uczestniczyli rodzice i dzieci. Braliśmy udział w zawodach wyścigi z kółkiem ringo. Zajęliśmy II miejsce! Reprezentowali naszą klasę: Marcelina z mamą Katarzyną, Konrad Matuszczyk z mamą Sylwią, Dominik Jasiurkowski z mamą Grażyną i Michał Jantos z mamą Anną. Gratulujemy! Otrzymaliśmy nagrody. Dzień Dziecka był dla nas wielce radosny i zdrowy- ,, W zdrowym ciele- zdrowy duch”.